Altın

Halk Yatırım: Altında 1.950 dolar eşiği direnç

Halk Yatırım, 28 Temmuz tarihli notunda, altında 1.950 doları direnç olarak izlediklerini belirtti. Notta şu ifadelere yer verildi:

Altın tarafında ralli devam ederken 1.900 $ seviyesi üzerinde bir fiyatlama görmekle birlikte 1.950 $ eşiğini direnç olarak izliyoruz. Kar satışlarında 1.900 $ seviyesinin altındaki fiyat hareketi önemle izlenecektir. Eğer bu seviye altında fiyatlama olursa gerileme hareketi anlam kazanabilir.

UYARI Bu haberdeki bilgiler ve grafikler yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla derlenmiştir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel, imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlgili yazılar