Kripto para Manşet

Altcoinler yükseliyor: 2021 rallisinde piyasa değerleri Bitcoin’i geçti

Altcoinler yükseliyor: Bittorrent (BTT), xrp (XRP), Tron ​​(TRX) ve Stellar (XLM) ile birlikte Ether (ETH), Bitcoin’i solladı.

Altcoinler yükseliyor: 2021 rallisinde piyasa değerleri Bitcoin’i geçti… Bitcoin (BTC) dışındaki kripto para birimlerinde yaşanan fiyat rallileri, dijital varlık endüstrisinin toplam piyasa değerini sadece birkaç ayda ikiye katlayarak yaklaşık 2 trilyon dolara çıkarmaya yardımcı oldu.

Altcoinler olarak da bilinen “alternatif kripto para birimleri”, Bittorrent (BTT), xrp (XRP), Tron ​​(TRX) ve Stellar (XLM) ile birlikte Ether (ETH)’den oluşuyor. Hepsi son 24 saat içinde çift haneli yüzde büyüme kaydetti.

Altcoinler yükseliyor

Sadece Bitcoin’in piyasa değeri bu yıl 1,1 trilyon dolara ulaştı, Ancak Bitcoin rallisi son haftalarda durakladı. Bu da altcoinlerin pazar liderliğini ele geçirmesine izin verdi. TradingView’e göre, Bitcoin’in toplam kripto para piyasa kapitalizasyonundaki payı, yılın başında yaklaşık yüzde 73’ten yaklaşık yüzde 57’ye düştü.

Ethereum blok zincirinin yerel kripto para birimi ve genel olarak en büyük ikinci kripto para olan Ether, geçen hafta 2.100 $ civarında tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. 

Ekonomy.TV

İlgili yazılar