Hisse önerileri Manşet

Bankacılık hisseleri ne olur? Credit Suisse’in 2021 hedef fiyatları

Bankacılık hisseleri ne olur? Yatırım kuruluşu Credit Suisse, Borsa İstanbul’da işlem gören Türk bankalarıyla ilgili bir rapor yayınladı. Raporda banka karlarının yıllık bazda yüzde 4 daralacağı, çeyreksel bazda ise yüzde 18 artacağı öngörüldü.

Bankacılık hisseleri ne olur?… Credit Suisse, Türk bankalarının hisselerine yatırım için ihtiyatlı davranmaya devam ettiklerini, bununla birlikte mevcut seviyelerden uzun vadeli yatırıma Akbank ve Garanti‘yi eklediklerini belirtti.

Raporda banka hisseleri için hesaplanan hedef fiyatlar şöyle:

-Akbank: 7.07 TL

-Garanti Bankası: 10.24 TL

-Halkbank: 4.08 TL

-TSKB: 1.30 TL

-İş Bankası C: 5.75 TL

-Vakıfbank: 4.24 TL

-Yapı Kredi Bankası: 2.58 TL

Karlılık tahminleri

Ekonomy.TV Özel

UYARI
Bu haberdeki bilgiler ve grafikler yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla derlenmiştir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel, imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlgili yazılar