Restoran Manşet Sağlık Siyaset

Beyoğlu esnafı isyan etti: Böyle adaletsizlik olur mu!

Beyoğlu esnafı isyan etti: Böyle adaletsizlik olur mu! Esnaf pandemiden dolayı kepenklerini açamazken Hatay’da AKP gençlik kolları davullu zurnalı halay çekti…

Pandeminin etkisiyle kafeler, lokantalar ve restoranlarda sınırlı hizmet verilmesinden dolayı birçok esnaf kepenk kapattı. Herkes bir an önce virüsün daha fazla yayılmadan bitmesini beklerken Ak Parti Hatay İl Gençlik Kongresinde pandemi koşulları hiçe sayıldı.

Önceki gün Ak Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da eleştiri aldığı cenaze törenindeki görüntülerden sonra bir de 11 Şubatta Hatay’da AKP il gençlik kollarının yapmış olduğu 6. olağan kongrenin görüntüleri esnafı isyan ettirdi. Görüntülerin sosyal medyada dolaşıma girmesiyle sonrasında Beyoğlu Esnafı twitter hesabından “Geçen yıl Mart ayından beri insanlar düğünlerini yapamıyor. Esnafın dükkanı aylardır kapalı. Okullar kapalı. Ama Ak Parti Hatay İl Kongresindeki görüntü bu. Böyle adaletsizlik olur mu! Her şey size serbest vatandaşa yasak. Dükkanlarımızı açın. Yeter artık!” mesajı paylaşıldı.

Beyoğlu esnafı isyan etti: Böyle adaletsizlik olur mu!

İlgili yazılar