Kripto para

Binance Coin neden artıyor? Bir günde yüzde 4.7 yükseldi

Binance Coin neden artıyor? Yükselişin arkasında Binance’ın hisse token’ları var. Ekonomy.TV açıklıyor…

Binance Coin neden artıyor? Binance Coin, kripto para birimi piyasasında listelenen çeşitli altcoinler arasında en fazla gelecek vadedenler arasında bulunmaya devam ediyor. Binance kısa süre önce üyelerinin Amerikan borsalarında işlem gören hisse senetlerini alıp satma imkanı sundu. Tesla hisse senedi token’lerinin sistemde yer alması sonrasında Binance token listesine Apple, MicroStrategy ve Microsoft’u da eklemeyi planlıyor.

Avrupa Birliği bu adımdan rahatsız oldu. AB yasaları, borsada kote edilmiş menkul kıymetleri piyasaya sürmeden önce sıkı şartların yerine getirilmesini öngörüyor. Almanya yeni tokenları listelemeden önce durumu ele almazsa milyonlarca dolar para cezasıyla karşı karşıya kalabileceği konusunda Binance’i uyardı. Bununla birlikte yatırımcılar durumdan endişe duymuyor gibi görünüyor; Binance Coin’a yatırımcı ilgisini artarak devam ediyor.

Binance Coin (BNB) fiyatı bir günde yüzde 4,7 arttı.

Binance Coin neden artıyor? Haftalık grafikteki yükseliş dikkat çekici.

Günlük grafikteki fiyat resmi, çift dipli bir desene (Grafikte “double bottom” yazan yer) benziyor. Boyun çizgisinin 610.635’te başarılı bir şekilde kırılması, başlangıçta 720.00 civarında tamamlanma noktasına giderken 670.428’de yukarı hedefleri hedefleyen ölçülü bir hareket için kapıyı açar.

Kapak tarafında, boyun çizgisi kırılmasının tamamlanamaması ise paritenin 520.77 desteğini (18/25 Nisan en yüksek seviyesi) hedefleyen bir geri çekilme hareketi başlatmasına yol açabilir.

Ekonomy.TV Özel

İlgili yazılar