Borsa Manşet

Borsada ralli sürecek mi: Ayılar boğalarla karşı karşıya

Borsanın haftayı tarihi zirveden kapatması, rallinin ne kadar süreceği tartışmasına neden oldu. Atilla Yeşilada, FX TV’deki söyleşisinde borsaların aşırı şiştiğini belirterek hisse senedinden uzak durmak gerektiği uyarısı yaptı.

Sosyal medyada Atilla Yeşilada gibi düşünen, rallinin sonuna gelindiğini savunanlar kadar, Borsa İstanbul’un dolar bazında çok ucuz olduğunu, yükselişin süreceğini savunanlar da vardı.

Ekonomy.TV

UYARI
Bu haberdeki bilgiler ve grafikler yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla derlenmiştir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel, imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlgili yazılar