Spor Kripto para Manşet

Chiliz coin nedir? Fiyatı rekor kırdı

Chiliz coin nedir? Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Atletico Madrid, Roma, Trabzonspor ve son olarak Galatasaray gibi büyük kulüplerle ortaklık kuran Chiliz’in sert yükselişi sürüyor.

Chiliz coin nedir? 2012 yılında Malta’da kurulan CHZ (chiliz) coin spor kulüpleri ile yaptıkları ortaklıklar ile biliniyor.

Chiliz ile kulübün forma ve ürünlerinin tasarımlarından en iyi oyuncunun kim seçileceğine ve hazırlık maçlarının yerlerine kadar pek çok konuda taraftarlar söz sahibi olabiliyor.

Alexandre Dreyfus ve arkadaşları tarafından 14 Şubat 2018’de piyasaya sürülen Chiliz (CHZ) coin, spor ve e-spor dünyasında yaygınlaşan bir kripto para birimi. CHZ, Socios.com platformunun hizmet token’ı olarak kullanılıyor.

Ethereum ağı üzerinde oluşturulan ve bir ERC-20 token’ı olan Chiliz (CHZ), spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blockchain tabanlı araçlar sunuyor.

Rekor tazeledi

CHZ (chiliz) coin, yeni haftanın ilk gününde rekor tazeledi. CHZ, 0,1725 dolara kadar çıkarak tüm zamanların en yüksek sayısına ulaştı. CHZ fiyatındaki artışla birlikte yükselişe geçen piyasa değeri 1 milyar doları gördü. Chiliz, 30 gün öncesine kadar 0,023 dolardan işlem görüyordu.

Chiliz coin nedir? Dev anlaşmaların gündeme getirdiği soru….

Chiliz Coin ne kadar?

CHZ Çarşamba sabahı 1.90 TL’den işlem görüyordu. İşte son bir yılda yaşanan sert yükseliş:

İlgili yazılar