Borsa Holdingler

Denge Yatırım Holding’e yeni ortaklar geldi

Denge Yatırım Holding’e yeni ortaklar geldi: Mustafa Uğur Bayraktar, Erdal Kılıç, Veysi Kaynak…

Erdal Kılıç’tan, sonraki dönemlerde gerçekleştirilecek sermaye artımlarından kendisi lehine mahsup edilmek üzere 20 milyon TL fon girişi olduğu da açıklandı. Açıklamaya göre bu kaynakla lojistik işine girilecek ve Site Lojistik’e ortak olunacak.

Şirketten yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

Yeni ortaklar

Şirketimiz Denge Yatırım Holding A.Ş.’nin Mustafa Uğur Bayraktar’a ait 6.225.000 adet A grubu imtiyazlı paylarının 4.325.000 adetinin Sn. Erdal Kılıç’a, 1.900.000 adetinin Sn. Veysi Kaynak’a devir edilmesi konusunda, taraflar arasında yapılan satış sözleşmesi kapsamında hisse devir işlemleri 09.10.2020 tarihinde (bugün) tamamlanmıştır.

Dahili ve Uluslararası kara, deniz, havayolu  taşımacılık ve nakliye, Transit taşımacılık, Kargo taşımacılığı, Depo ve  Gümrük Antrepoculuğu, Yazılım ve Otomasyon faaliyetlerinde bulunmak  amacıyla çalışmalara başlanmasına,

Bu kapsamda yatırımlar yapılmasına, gayrimenkuller  satın alınmasına,

Yine bu kapsamda gerekli araç gereç ve ekipman  tedarikine,

Site Lojistik’e ortaklık

Bu amaçla Site Lojistik A.Ş’nin (İstanbul Ticaret Odası  Sicil N 4762-5) iştirak olarak edinilmesine,

Bu çerçevede; Şirket’in sözkonusu faaliyet ve yatırıma  başlayabilmesi ve acil finansal ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, Erdal  Kılıç’tan sonraki dönemlerde gerçekleştirilecek  sermaye artımlarından kendisi lehine mahsup edilmek üzere,ilk etapda 20.000.000,00  TL. fon girişi kabulüne,                                         karar verilmiştir.

Fotoğraf: Denge Yatırım Holding hissedarı Raci Şaşmaz

İlgili yazılar