Manşet Dolar/TL Euro

Euro 9.90 TL’nin altına iner mi? 9.84 öngörüsü

Euro 9.90 TL’nin altına inmesi, uluslararası yatırımcıların gelişmekte olan ülke para birimleri konusundaki iyimserliğinin güçlenmesine bağlı.

Euro 9.90 TL’nin altına iner mi? Alman bankası Commerzbank’ın döviz teknik analiz birimi yöneticisi Karen Jones, uluslararası yatırımcıların gelişmekte olan ülke para birimleri konusundaki iyimserliğinin güçlenmesi durumunda Euro/TL’deki gerilemenin süreceğini öngördü.

Jones, Euro’nun 9.84 TL’ye kadar gerileyebileceği inebileceği öngörüsünde bulundu.

Ekonomy.TV

UYARI
Bu haberdeki bilgiler ve grafikler yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla derlenmiştir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel, imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlgili yazılar