Şirket haberleri Spor

Fenerbahçe’nin olağan genel kurulu 25 Aralık’ta

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada olağan genel kurulla ilgili şu bilgiler verildi:

02.12.2020 tarihli açıklamamız ile kamuya duyurduğumuz;

Şirketimizin 01.06.2019- 31.05.2020 hesap dönemine ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı 25 Aralık 2020 Cuma günü, Saat 14.00’de, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı, Recep Peker Caddesi, 1907 Tribünü, Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul adresinde bulunan Şirket merkezinde Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulları’nın belirttiği önlemler uygun olarak yapılacaktır.

Genel kurula fiziken katılmak isteyen pay sahipleri için toplantı salonunda, COVID-19 salgını ile ilgili gerekli önlemler alınacak olup pay sahiplerinin veya vekillerinin toplantıya fiziken katılımları ancak HES kodlarının bulunması ve ibraz edilmesi halinde mümkün olabilecektir.

Bununla birlikte salgının etkilerinin arttığı bu dönemde, genel kurulda yaşanabilecek yoğunluğun da göz önünde bulundurulması ve toplantıya katılacak pay sahiplerimizin fiziki katılım yerine elektronik ortamda katılım sağlamaları tavsiye edilmektedir. Elektronik katılımın nasıl sağlanabileceği konusunda gerekli açıklamalar Merkezi Kayıt Kuruluşu’nun https://egk.mkk.com.tr/egkweb/Egitim.jsp adresinden temin edilebilir.

İlgili yazılar