Turizm Borsa magazin Manşet

Galip Öztürk Sun gazetesinde: 11 çocuğu var, daha da istiyor

Galip Öztürk Sun gazetesine haber oldu. Ünlü İngiliz gazetesi, “11 çocuğu var, daha çok istiyor” dedi.

Galip Öztürk Sun gazetesinde geniş şekilde işlendi. The Sun gazetesi, Metro Holding‘in patronu Galip Öztürk ve 23 yaşındaki Rus eşi Christina Öztürk’ün taşıyıcı anneyle 10 biyolojik çocuğa sahip olduğunu belirtti. Sun, çiftin aileyi daha da genişletmek istediğini aktardı.

Türkiye’de cinayete azmettirmekten yargılanan Galip Öztürk müebbet hapis almış ve ceza onanmıştı. Öztürk bunun üzerine Gürcistan’a kaçarak Batum’da yaşamaya başlamıştı.

Gürcistan’da taşıyıcı anneliğin serbest olduğu aktarılan haberde, bir çocuğun dünyaya gelmesi için yaklaşık 8 bin sterlin (77 bin TL) ücret ödendiği anlatıldı.

Galip Öztürk Sun gazetesinde 11 çocuğuyla anlatıldı.

Sosyal medya paylaşımlarında 105 çocuk rakamını verdiğini ancak bunun rastgele bir rakam olduğunu ifade eden Christina, “En sonunda kaç çocuğumuz olacak bilmiyorum ama 10’da durmayı planlamıyoruz. Henüz rakamı konuşmak için hazır değiliz. Her şeyin bir zamanı var” diye konuştu.

Galip Öztürk kimdir?

Wikipedia bu soruyu şöyle yanıtlıyor:

Galip Öztürk (d. 1 Ocak 1965; Ayvacık, Samsun), Gürcistan vatandaşı, Metro Şirketler Grubu’nun sahibi ve 2005’te kurulan “Türkiye Otobüsçüler Federasyonu”nun da kurucu başkanı. Kuvvet Köseoğlu cinayetindeki müebbet cezasının Yargıtay tarafından onandığını önceden öğrenerek 2018 yılında Gürcistan’a kaçmıştır.

İlgili yazılar