Manşet Hisse önerileri

Goldman Sachs hisse tavsiyesi 2021: Sabancı, Koç, THY, Anadolu Efes, BİM, Şok, Tofaş, Şişe, Ülker

Goldman Sachs hisse tavsiyesi raporundan detaylar…

Goldman Sachs hisse tavsiyesi analizini yeniledi… Amerikan yatırım bankası Goldman Sachs, Merkez Bankası’ndaki başkan değişikliğinin tetiklediği çalkantı sonrasında yayınladığı, 25 Mart tarihli raporunda hisseler ile ilgili öngörülerini revize ettiğini ve çarpanları azalttığını duyurdu.

23 Mart kapanışı itibarıyla hazırlanan raporda yer alan öneriler şöyle:

Goldman Sachs hisse tavsiyesi 2021

TABLOYU OKUMAK İÇİN:

Last Close: Son kapanış; New 12M TP: Yeni 12 aylık hedef fiyat; Old 12M TP: Eski 12 aylık hedef fiyat; TP Change: Hedef fiyat değişimi; Upside: Yukarı yönlü potansiyel; New rating: Yeni reyting; Buy: Al; Sell: Sat

Ekonomy.TV Özel

UYARI
Bu haberdeki bilgiler ve grafikler yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla derlenmiştir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel, imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlgili yazılar