Medya Manşet

İsmail Saymaz Merve Şebnem Oruç tartışması; “Sanayi üretimimiz Çin’i geçti”! TV100’de gülümseten sözler…

İsmail Saymaz Merve Şebnem Oruç tartışması TV100 ekranlarında yaşandı; Oruç “Sanayi üretimimiz Çin’i geçti” dedi, Saymaz “Neden Berat Albayrak istifa etti o zaman?” yanıtını verdi.

İsmail Saymaz Merve Şebnem Oruç tartışması TV100 ekranlarındaydı.

TV 100 ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt’un sunduğu 10’dan 12’ye programının konuğu gazetesi İsmail Saymaz, Merve Şebnem Oruç’un ekonominin iyi olduğunu ifade ettiği sözlerine şu yanıtı verdi: 

“Neden Berat Albayrak istifa etti o zaman? AK Parti döneminde istifa eden yoktur. İstifa AK Parti’de yoktur çünkü istifa etmeniz için başarısız olmanız gerekir. AK Parti’de başarısız olan yoktur, çok başarıdan yorgun düşmek vardır.”

İsmail Saymaz Merve Şebnem Oruç tartışmasının kahramanı Daily Sabah’ta yazıyor…

Merve Şebnem Oruç kimdir?

Merve Şebnem Oruç, 1980 yılında Lüleburgaz’da dünyaya gelmiştir. Mimarlık, Fizik ve Felsefe eğitimlerinin ardından 10 yıl boyunca özel sektörde, uluslararası şirketlerde çalışmıştır. Bilişim alanında üst düzey yöneticilik, genel müdürlük ve danışmanlık yapmıştır.

2013 yılından bu yana medya sektöründe faaliyet göstermekte ve programlarda gündeme dair yorumlar yapmaktadır.

TRT World’ün kuruluşunda yer aldı, online departmanını kurdu. Daily Sabah ve Yeni Şafak gazetesinin yanı sıra çeşitli yerli ve yabancı gazete ve platformlarda köşe yazıları ve analizleri yayınlamaktadır. Aynı zamanda TV Net televizyonunda hazırladığı “Karşı Karşıya” programını sunmuştur.

İlgili yazılar