Beyaz eşya Hisse önerileri

JP Morgan’dan Arçelik için 31 TL hedef fiyat

JP Morgan, Arçelik hissesindeki pozisyonu artırmayı öneren bir rapor yayınladı. Yatırım kuruluşu, beyaz eşya şirketinin güçlü talep nedeniyle çok iyi bir üçüncü çeyrek geçirdiğini ve önümüzdeki iki çeyrekte de özellikle uluslararası pazar kaynaklı talep nedeniyle güçlü performansını sürdürmesini beklediğini ifade etti.

Raporda Arçelik’in Fiyat/Kazanç oranında küresel benzerlerinden yüzde 45, FAVÖK’te ise yüzde 31 iskontolu işlem gördüğü belirtildi.

JP Morgan, Arçelik için 2021 Aralık ayı odaklı olarak 31 TL fiyat hedefi koydu.

Ekonomy.TV

UYARI
Bu haberdeki bilgiler ve grafikler yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla derlenmiştir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel, imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlgili yazılar