Sağlık Manşet Perakende Restoran

Kahve lokantalar ne zaman açılacak? Erdoğan açıkladı, kentler 4 gruba ayrılacak ve…

Kahve lokantalar ne zaman açılacak? Erdoğan açıkladı. Mart aşılamada çok büyük mesafe katedeceğimiz bir ay olacaktır. Bu çerçevede illerimizi bakanlığımızın belirlediği kriterlere göre 4 gruba ayırarak mart ayı başı itibariyle kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz” dedi.

Kahve lokantalar ne zaman açılacak? Erdoğan tarih verdi: Mart. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği bilgiye göre kentler vaka ve aşı oranları gibi kriterlere göre düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli şekliden sınıflandırılacak.

Erdoğan şu bilgileri verdi:

Kahve lokantalar ne zaman açılacak? Erdoğan açıkladı…

“İşine ara vermek zorunda kalan restoran, kafe, kıraathane vb. esnaflarımızı rahatlatacak adımların yol haritası önümüzdeki günlerde açıklanacaktır. Öğrencilerimizin durumu da illerimizdeki vaka sayısına göre değerlendirilecektir. Hafta sonu uygulamasından başlayarak sokağa çıkma sınırlamasını da aşamalı şekilde kaldırıyoruz. Tabii burada önemli olan vaka sayısının tüm illerimizde sürekli azalmasıdır. Vatandaşlarımız bu konuda ne kadar dikkatli olur, ne kadar hassas davranır, kendi illerindeki görünümü o kadar iyileştirirlerse normalleşme takvimi o kadar hızlı ilerleyecektir.”

İlgili yazılar