Sağlık Manşet

Medical Park Liv Vadİstanbul’u açtı; Fetih Hastanesi’ni kapattı

Medical Park, metropollerde büyük ve orta ölçekli hastanelerle büyüme stratejisi doğrultusunda Liv Hospital markasının altıncı hastanesini İstanbul Vadİstanbul’da hizmete geçirdi. Öte yandan İstanbul’daki Fatih Hastanesi kapatılmıştır.

35 bin metrekareye yakın kapalı alana sahip Liv Hospital Vadİstanbul, 100 yatak kapasitesi ve 70 doktor ile hasta kabulüne başladı. Medical Park’tan yapılan açıklamada, “Avrupa ve Balkan ülkelerinin yanı sıra Ortadoğu ve Arap ülkelerinden gelecek misafirlerin Liv Hospital’ın kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırılmasında büyük rol oynayacaktır. Talebe göre hastanenin yatak kapasitesinin ilerleyen tarihlerde 180’e çıkarılması planlanmaktadır” denildi.

Liv Hospital Vadİstanbul, özellikli tüm robotik cerrahi uygulamalar, yetişkin ve pediatrik kanser cerrahileri, yetişkin ve pediatrik kalp cerrahileri, üst düzey kalp sağlığı kliniği, omurga kliniği ve sporcu sağlığı kliniği, inovatif işlemler yapan rehabilitasyon kliniği, ileri endoskopi kliniği, kök hücre ve rejeneratif tıp merkezi başta olmak üzere birçok klinik ve tedavi hizmeti sunacak.

İlgili yazılar