Para

Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 – Sonuçlar

Milli Piyango Sorgulama sistemi an itibariyle açıklandı. Her ay on binlerce kişinin milyoner olma heveslerinin karşılığı olan milli piyango sistemine istediğiniz an erişebilirsiniz. Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 etkinliğinde kazanan biletin ikramiyesi, milli piyango sonuçları ve daha birçok bilgiyi milli piyango takipçileri merak ediyor. 9 Şubat 2021 tarihinde oynanan son oyunda talihli bir kişiye verilecek büyük ödül belli oldu. Neredeyse 200 bine yakın insan ise amortiden faydalanacak. Yani, verdiğiniz bilet parasının karşılığını almanız da bir hayli normal.

Milli Piyango Sorgulama sistemi an itibariye çalışır vaziyette. Her yıl on binlerce kişinin şansını denediği platformda, yüzlercesi hayallerine ulaşırken; bir o kadarı bir sonraki sefere diyor. Şu ana kadar onlarca kişi Milli Piyango oyunları sayesinde milyoner olmayı başardı. Özellikle, yıl başı programı sebebiyle verilen ödül miktarı son derece yüksekti.

Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 etkinliğine de ilginin yüksek olduğunu görüyoruz. Yaklaşık 200 bin amortinin dağıtılacağı organizasyona ilgi haliyle büyüktü. “Ne de olsa ortaya koyduğumu geri alırım” mantığıyla yaklaşan insanlar milli piyango oynamaktan sakınmadı. Peki, Milli Piyango Sorgulama sistemi nedir? Nasıl Çalışır? Milli Piyango Bilet Fiyatları 2021 belirlendi mi? Milli Piyango İkramiye 2021 rakamları ne kadar?

Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021

Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 organizasyonu an itibariyle kullanıma açık. Dileyen herkes, bilet numarası ve oyun tarihini yazarak bilet sorgulamasını yapabilir. Milli Piyango ikramiyesinin son dönemde artarak devam etmesi nedeniyle her geçen gün onlarca yeni kişi piyango oynamaya başlıyor. Daimi ve düzenli bir şekilde organize edilen oyunların milyoner etme vaadi nedeniyle on binlerce kişi elinde olmayan sebeplerden ötürü Milli Piyango’ya başvuruyor. En son 9 Şubat 2021 tarihinde organize edilen etkinliğin sonuçları belli oldu. Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 organizasyonu için tıklamanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki mavi yazılı kelimeye tıkladıktan sonra karşısınıza gelen bölümü eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Milli Piyango’nun kurumsal internet adresinde biletinizin tarihini ve numarasını girmelisiniz. Kısa bir süre bekledikten sonra bilet sonuçlarınız gelecek. Milli Piyango oynayan kişi sayısı çok fazla olduğu için sistem bir süreliğine duraksayabilir. Hatta internet alt yapısında duraksamalar yaşanabilir. Bu nedenle, ilk başta bilet sonucunuzu öğrenemediyseniz sonraki günlerde deneyebilirsiniz. Unutmadan, yıl içinde öğrenmediğiniz bilet sonuçları güme gidebilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekiyor.

Milli Piyango Bilet Fiyatları 2021

Milli Piyango konusunda en çok merak edilen bir diğer konu ise bilet fiyatları. Milli Piyango bilet fiyatları her yıl değişiklik arz ediyor. Örneğin, bundan 10 yıl önce tam bilet fiyatı 30 lira iken günümüzde 30 liraya tam bilet bulabilmek hayal ötesi. Bunun dışında, ikramiyenin tamamını almak gibi bir niyetiniz varsa tam biletten başka bir tercihte bulunmamalısınız.

Milli Piyango Yarım Bilet Fiyatı ile Milli Piyango Çeyrek Bilet Fiyatı, ikramiyeden alacağınız bedeli de doğru orantılı biçimde azaltır. Milli Piyango Bilet Fiyatları 2021 yılında yine bir güncelleme ile artışa geçmişti. Her yıl belirli aralıklarla düzenlenen piyangonun Şubat ayağı açıklandı. Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 sistemine girip bilet sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Milli Piyango Bilet Fiyatları 2021 listesi şu şekilde;

 • Tam Bilet Fiyatı: 100 Türk Lirası
 • Yarım Bilet Fiyatı: 50 Türk Lirası
 • Çeyrek Bilet Fiyatı: 25 Türk Lirası

Yukarıdaki rakamlar dönemsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Yine, oynayan kişi sayısı yıl içinde düşüşe geçtiği için kazanma ihtimaliniz de bir o kadar artıyor. Milli Piyango Bilet Sorgulama sistemine girip sonuçlarınızı öğrenmeden evvel, ne kadar kazanacağınıza dair bir fikriniz olmalı. Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 tarihinde açıklanan ödüllerin asgari düzeyi şu şekildeydi;

Milli Piyango İkramiyesi 9 Şubat 2021

Her yıl olduğu gibi bu yılda Milli Piyango etkinlikleri büyük bir heyecanla sürüyor. Yıl içerisinde birden fazla defa oynanan milli piyango oyunları yıl sonunda yılbaşı etkinliği ile çok daha kazançlı hale geliyor. Milli Piyango Sorgulama 9 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan bilgilere göre, birinciye ve ikinciye verilecek ödül miktarları şimdiden belli oldu. İşte, ödül listesi şu şekilde;

 • 1 Kişiye: 4 Milyon Türk Lirası
 • 1 Kişiye: 100 Bin Türk Lirası
 • 2 Kişiye: 20 Bin Türk Lirası
 • 10 Kişiye: 10 Bin Türk Lirası
 • 10 Kişiye: 5 Bin Türk Lirası
 • 10 Kişiye: 2 Bin Türk Lirası
 • 60 Kişiye: 1.000 Türk Lirası
 • 600 Kişiye: 240 Türk Lirası
 • 4 bin 800 Kişiye: 120 Türk Lirası
 • 36 bin Kişiye: 80 Türk Lirası
 • 120 bin Kişiye: 40 Türk Lirası
 • 50 Kişiye Teselli İkramiyesi: 4 Bin Türk Lirası

Toplam, 12 Milyon 970 Bin Türk Lirası dağıtımı yapılacak.

İlgili yazılar