Manşet Güncel İhracat

Oğuz Satıcı Hamdi Akın ile birlikteydi… Eski TİM Başkanı kaza sonrası uyutuluyor

Oğuz Satıcı Hamdi Akın ile birlikteyken golf arabası kazasında kafasından yaralandı. Uzun ameliyat başarılı geçti. Satıcı uyutuluyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) eski başkanlarından Oğuz Satıcı, geçen perşembe akşamı Bodrum’da konakladığı turistik tesiste golf arabasından düşmesi sonucu beyin kanaması geçirdi. Ekonomy.TV’nin edindiği bilgilere göre kaza esnasında Satıcı işadamı Hamdi Akın ile birlikteydi. Kafatasında kırık da olan Satıcı, Bodrum Amerikan Hastanesi’nde ameliyata alındı.

Dünya’nın haberine göre başarılı geçen operasyonun ardından Satıcı yoğun bakıma alındı. Doktorları, Satıcı’nın iş dünyasından yakın dostlarına, “Oğuz Bey’i şu anda uyutuyoruz. Pazartesi günü uyandırıp durumuna bakacağız.” bilgisini verdi.

Oğuz Satıcı Hamdi Akın ile birlikteydi… Eski TİM Başkanı Satıcı, kaza esnasında iyi arkadaşı işadamı Hamdi Akın ile birlikteydi… Bu fotoğraf iki işadamının Bebek’teki birlikte koşusundan…

“Hayat kısa, hayatınızı sevin”

İş dünyasından yakın arkadaşları, beyin kanaması geçirdiğini öğrendikten sonra aralarındaki yazışmalarda Oğuz Satıcı’nın sosyal medya hesabı Instagram’da 3-4 gün önceki şu paylaşımını tekrar tekrar okudu: “Ben her zaman mutlu hissediyorum, neden biliyor musunuz? Çünkü, kimseden bir şey beklemiyorum. Beklentiler daima acı verir. Hayat kısa. Hayatınızı sevin. Mutlu olun, gülümseyin ve hatırlayın: Konuşmadan önce dinleyin. Yazmadan önce düşünün. Dua etmeden önce bağışlayın. İncitmeden önce hissedin. Nefret etmeden önce sevin.”

İlgili yazılar