Kripto para Manşet

THODEX battı mı?

THODEX battı mı sorusu, kripto para borsasının işlemlere ara vermesi üzerine gündeme geldi. Yapılan açıklamada uluslararası ortaklık kurulacağı, bu süreçte işlemlerin 4-5 gün durdurulduğu öne sürüldü.

THODEX battı mı?… On binlerce kullanıcısı olan yerli kripto para borsası THODEX ani bir kararla işlemlerine ara verdi. Hesaplarına girmek isteyen kullanıcılar THODEX‘in ana sayfasında işlemlere ara verildiği mesajıyla karşılaşıyor. Uluslararası yatırımcıların THODEX’e yatırım yapmak istediği iddia edilen açıklamada, ortaklık teklifinin kabul edildiği, devir sürecinin tamamlanması için işlemlere ara verildiği belirtiliyor. Açıklamada devir sürecinin 4-5 gün süreceği öne sürülüyor.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlara göreise THODEX’te, Dogecoin’de yaşanan yükselişlerin ardından sorun yaşanmaya başladı.

THODEX kullanıcıları sosyal medyadan işlemlerin durdurulmasına tepki gösterdi. Bir kullanıcı, “Bankalara sesleniyorum, paraya bloke koyun” diye çağrıda bulundu.

Başka bir kullanıcı, “O uygulamada hiç hesabım yok ama gelen duyumlar kötü bence devlet acilen yakın takibe almalı bu kurumu işin içinden bir tosuncuk vakası çıktıktan sonra işe el atsan ne faydası olacak?” dedi.

THODEX yöneticilerine yurtdışı yasağı getirilmesini isteyen de oldu.

Ekonomy.TV Thodex’le ilgili gelişmeleri izliyor; yeni bilgilere eriştiğimizde duyuracağız…

İlgili yazılar