Kripto para Bitcoin Manşet

Türkiye’de kripto para kullanan kişi sayısı: 3 milyon; Bloomberg HT Yayın Yönetmeni Şen’den önemli uyarı

Türkiye’de kripto para kullanan kişi sayısı ne kadar? Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Şeh bu rakamı yaklaşık 3 milyon kişi olarak verdi.

Türkiye’de kripto para kullanan kişi sayısı 3 milyonu buldu. Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Şen‘den önemli uyarı:

“Hepinizin mutlu olması imkansız. Aileniz, işiniz ve sevdikleriniz ile ilişkileriniz bozulmasın. Bilmediğiniz sularda yüzmeyin. Çok risk almayın. Paranız sıfırlanabilir…

Profesyoneller kendilerini kurtarabilirler. Ancak çok kişi kurtaramaz. ‘Sıfıra gidebilir mi’ diyorlar? Neden gitmesin? Halka arzdan aldığınız jetonun değeri nedir? Ben söyleyeyim: Sıfır. Bu yaşanan çılgınlığa en çok sektörün temkinli yaklaşması gerekiyor. Uyarmaları gerekiyor.

1 yıl canınızı dişinize takıp çalışıyorsunuz. O yılın sonunda %10 zam almışsanız mutlu oluyorsunuz. Terfi aldıysanız belki %30. Herkesin devamlı 3-5x yapması nasıl mantıklı geliyor?

Türkiye’de kripto para kullanan kişi sayısı: 3 milyon; Bloomberg HT Yayın Yönetmeni Şen’den önemli bilgiler ve uyarılar geldi…

Yarın regülasyon gelip buralara girdiklerinde ‘biz uyarmıştık’ diyecekler bugün köpekli möpekli coinleri önerenler Ödeme sistemleri ve teknoloji büyük dönüşüm içinde. Bu sürecektir. Ancak böyle değil. Temkinli olmak iyidir Makul, yararlı 1 uyarı yapıyorum. Dilerim işinize yarar…”

Ekonomy.TV

İlgili yazılar