Kripto para

Uniswap ne olur?

Uniswap ne olur? Gündemdeki token’ın fiyat analizi…

Uniswap ne olur? Uniswap, merkezi olmayan finans (DeFi) token’ları için bir ticaret platformu. DeFi token’lara olan ilgideki patlama, Uniswap’ın popülaritesine katkıda bulundu.

Bu yıl Uniswap, token ticareti için önemli bir merkez haline geldi. Otomatik likidite çözümleri, geleneksel kripto para birimi borsalarına güçlü bir alternatif sunuyor.

Hızla arttı

Eylül 2020’de Binance borsasında listelenmesinden bu yana, Uniswap fiyatı rekor bir hızla yükseldi. Fiyat şu anda açılış gününün en düşük seviyesi olan 0.15303 dolardan yüzde 26.000 daha yüksek.

Uniswap’ın fiyatı 42.21 dolara yükseldi; bu 23.57 Milyar dolarlık bir piyasa değerine işaret ediyor. Uniswap şu anda piyasa değerine göre 1 numarada. Bununla birlikte, Bitcoin Cash’in (BCH) elinde bulundurduğu 10’uncu sırayı elde etmesi fazla zaman almayacaktır.

Destek ve direnç

2 saatlik grafik bize Uniswap’in Şubat ayından bu yana yükselen bir kanalda kaldığını gösteriyor. Destek seviyesi bu kanalın alt ucu olan 31.5000 dolar civarında.

Direnç ise 46.8500 dolarda. Analistler Uniswap’ın yakında bu direnci test etmesini bekliyor. Bu, mevcut seviyeye göre yüzde 14’lük bir artış anlamına gelir.

Uniswap ne olur?

UYARI

Bu haberdeki bilgiler ve grafikler yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla derlenmiştir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel, imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlgili yazılar